Dřevěné brikety

Dřevěné brikety jsou kvalitní a oblíbený materiál na topenmí vedle palivového dřeva. Jsou obzvláště vhodné do kamen a krbových kamen. Naše firma vedle dřeva do krbu zajišťuje výrobu a prodává dřevěné brikety o různých rozměrech podle potřeby. Vzhledem k omezeným zdrojům fosilních paliv a ropy je topení dřevěnými briketami možné každému doporučit, toto topení je ekologické a kdo takto topí, je ohleduplný k životnímu prostředí. Co je předností dřevěných briket – tyto brikety se nevyrábí z odpadu po těžbě uhlí, ale z odpadních materiálů v dřevozpracujícím průmyslu.

Když navštívíte naši společnost v některé z našich dvou prodejen, jistě si dřevěné brikety oblíbíte, protože vynikají svou vysokou výhřevností. Naše vláda podporuje ekologický způsob vytápění dřevěnými briketami subvenčnímu programy pro nákupu kotlů na tyto brikety. Dřevěné brikety prodáváme v balení po 5 ks. V našich prodejnách je možné zakoupit i celou paletu, kde je více balíků dřevěných briket. Zakoupené zboží si můžete odvézt vlastním nákladním vozem, nebo využít naši dopravu.

Prodáváme materiál pro topení levně díky vlastní vysoce efektivní výrobě. Stačí do našich prodejen zavolat a zeptat se. O cenách palivového dřeva se můžete přesvědčit i v našem ceníku.